×

Some info from messenger...

FAQ

Rejestracja w serwisie

Dowiedz się, jak założyć konto w serwisie, by móc w pełni korzystać z jego możliwości.

Jak założyć konto w serwisie

 • Aby móc korzystać z naszego serwisu, należy założyć w nim konto. W tym celu trzeba wybrać przycisk Rejestracja znajdujący się w prawym górnym rogu serwisu, po kliknięciu na niego następuje przeniesienie do formularza rejestracyjnego.
 • Po jego wypełnieniu, użytkownik może się logować do serwisu wybierając opcję Logowania znajdującą się w prawym górnym rogu i podając ustalone podczas rejestracji login i hasło. Do serwisu można logować się również za pomocą adresu e-mail podanego w trakcie rejestracji oraz hasła.

Kto może założyć konto w serwisie

 • Z naszego serwisu mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, które posiadają stały adres zamieszkania na terenie Polski. Z tego powodu w momencie rejestracji wymagane jest potwierdzenie pełnoletniości.
 • Każdy Użytkownik może posiadać tylko jedno Konto w Serwisie.
 • Rejestracja jest darmowa, lecz aby w pełni aktywować Konto i móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności Serwisu, należy zakupić co najmniej jeden pakiet BID'ów z oferty dostępnej w Cenniku.

Jakie dane są wymagane do rejestracji

 • Aby założyć konto w serwisie należy w formularzu rejestracyjnym uzupełnić następujące dane:
  - Nazwa użytkownika
  - Adres e-mail
  - Hasło
  - Powtórzenie hasła
 • Podanie pozostałych danych jest konieczne w celu zakupu pakietów PRZEBIĆ potrzebnych do licytacji
 • WARUNKIEM OTRZYMANIA POWITALNEGO PAKIETU BIDÓW jest wypełnienie wszystkich danych podczas rejestracji.

Profil użytkownika

Poznaj opcje panelu użytkownika. Dowiedz się, jak wprowadzać i edytować swoje dane

Jak mogę sprawdzić stan moich aukcji

 • Aby dokonać edycji swoich danych, należy w Panelu użytkownika wybrać zakładkę Moje dane znajdującą się po lewej stronie.

Czy mogę zmieniać adres wysyłki

 • Tak, adres do wysyłki wygranego, bądź zakupionego w opcji Kup teraz przedmiotu można zmienić w Koncie użytkownika, w zakładce Moje dane

Jak mogę sprawdzić stan moich aukcji

 • Aby sprawdzić stan swoich aukcji, należy w Panelu użytkownika wybrać zakładkę Licytuję. Pojawi się lista wszystkich aukcji, w których Użytkownik bierze udział wraz z nazwą przedmiotu, miniaturką zdjęcia oraz informacjami o aktualnej cenie i czasie pozostałym do końca aukcji.

Doładowanie konta

Dowiedz się, jak kupic BID'y, by doładować swoje konto, by móc brać udział w licytacjach

Czym są BID'y 

 • BID'y to specjalne jednostki, które pozwalają na uczestniczenie w aukcjach naszego serwisu.
 • BID'y sprzedawane są w pakietach: 30, 80, 200, 500, 1000, 3000, 6000, 10000 i 20000 BID'ów. Im większy pakiet zostanie zakupiony, tym więcej użytkownik może zaoszczędzić. 

Jak mogę kupić BID'y

 • Aby kupić BID'y, należy wybrać zakładkę Doładuj Konto znajdującą się w górnej części serwisu, a następnie wybrać pakiet BID'ów, jaki chcemy zakupić i kliknąć opcję Kupuję. Użytkownik zostanie przeniesiony do systemu płatności online, gdzie będzie mógł dokonać przelewu.

Jak mogę sprawdzić stan BID'ów na moim koncie

 • Aby sprawdzić stan bidów należy w panelu Konto użytkownika wybrać zakładkę Historia doładowań konta, znajdującą się po lewej stronie. Użytkownik otrzyma dostęp do historii swoich doładowań, a na górze na niebieskim tle wyświetli się informacja: Posiadane BID'y.

Zakupiłem pakiet BID'ów, dlaczego nie mam ich jeszcze na koncie

 • Konto użytkownika, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym serwisu, zostaje automatycznie zasilone zakupionym przez niego pakietem BID'ów. Zwykle cały proces trwa kilka minut. Jednak nie wszystkie banki realizują przelewy 24 godziny na dobę. Jeżeli więc będziesz dokonywał zakupu BID'ów np. wieczorem lub w weekend a Twój bank w tym czasie nie realizuje przelewów, może się zdarzyć, że na doładowanie konta zakupionym pakietem, będziesz musiał poczekać dłużej. Aby uniknąć takich sytuacji, upewnij się, w jakich godzinach Twój bank realizuje transakcje.

Kiedy mogę otrzymać zwrot zainwestowanych BID'ów

 • BID'ysą rodzajem wirtualnej waluty, umożliwiają branie udziału w aukcjach na naszym serwisie. Zainwestowane w daną aukcję BID'y nie są zwracane.

Działanie serwisu

Sprawdź, jak kupować taniej o nawet 98% ! Poznaj zasady działania serwisu EUROBID

Jak działa automat licytujący

 • Użytkownik może sam przebijać cenę na danej aukcji, stworzyliśmy jednak również inną wygodną opcję licytowania jaką jest automat licytujący. Jest to system, który za gracza dokonuje określonej przez niego ilości przebić. Oprócz ustawienia ilości przebić w automacie określona jest także minimalna liczba przebić. Użytkownik nie może więc ustawić niższej liczby przebić niż ustawiona wartość minimalna.
 • Automat może być używany tylko jeżeli użytkownik posiada odpowiednią ilość bidów potrzebną do określonej przez siebie, zaplanowanej liczby przebić. Posiadacz konta ma również, w czasie trwania aukcji, możliwość zwiększenia ilości zaplanowanych przebić, liczby tej jednak nie można zmniejszyć.
 • Po uruchomieniu automatu nie ma już możliwości jego wyłączenia.
 • Aby sprawdzić w jakich aukcjach użytkownik ustawił automat licytujący, w panelu Konto użytkownika należy wybrać zakładkę Moje automaty.

Jak działa opcja „Kup teraz”

 • Użytkownik, który chce zakupić dany towar za pomocą opcji KUP TERAZ, wybiera opcję zakupu KUP TERAZ, płaci za zakupiony towar i oczekuje na dostawę.
 • Jeżeli bierzemy udział w licytacji i w trakcie jej trwania skorzystamy z opcji KUP TERAZ to nie powoduje to wycofania nas z licytacji oraz nie powoduje zwrotu zainwestowanych w tą licytację PRZEBIĆ

Dlaczego zmienia się czas pozostały do zakończenia aukcji

 • Odliczanie czasu pozostałego do zakończenia aukcji rozpoczyna się w momencie, kiedy do jej zakończenia pozostaje 48 godzin. Jednak każde podbicie wydłuża czas trwania aukcji o 10 sekund aby pozostali licytujący mieli czas na dokonanie przebić.
 • Należy pamiętać o tym, aby nie czekać z przebiciem do ostatnich sekund trwania aukcji, ze względu na możliwe róznice czasu między komputerem użytkownika a serwerem. Może wystąpić sytuacja, w której przebicie dokonane w ostatnich sekundach trwania aukcji, nie zostanie zaliczone przez system.  Aby zminimalizować  różnicę czasu oraz możliwości występowania różnic między czasem na serwerze a na komputerze osoby licytującej, proponujemy zainstalowanie oprogramowania do synchronizacji czasu.

Płatność i dostawa wybranego przedmiotu

Informacje o tym, jak zapłacić za wygrany towar

Jak mogę zapłacić za wylicytowany przedmiot

 • Aby zapłacić za wylicytowany przedmiot należy dokonać płatności za pośrednictwem systemu płatności online lub samodzielnie wykonac przelew z konta bankowego

Czy za wylicytowany przedmiot mogę zapłacić przy odbiorze

 • Niestety nie ma możliwości zapłaty za wygrany przedmiot przy odbiorze. Wszystkie przedmioty wysyłane są dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Ile wynoszą koszty transportu

 • Koszty transportu są podane w każdej aukcji

Czy w przypadku wylicytowania kilku przedmiotów koszty transportu są niższe

 • Wylicytowane przedmioty, oraz przedmioty zakupione poprzez opcję Kup teraz wysyłane są natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty,  nie ma możliwości by dokonywać zbiorczych płatności za towar, a tym samym by koszty przesyłki były inne niż jest to podane w aukcji